5 טיפים מאנליסט לשחקן - כיצד תשפר את ביצועיך באמצעות צפיה

: מתורגם מאתר

www.fourfourtwo.com

פגרה היא הזדמנות מעולה לשפר את עצמך כשחקן , אומר דויד וודפיין, אנליסט הביצועים

הראשי בווסטהאם יונייטד.

הוא מביא לנו 5 טיפים על אנליזת ביצועים הישר ממחלקת האנליסטים של ווסטהאם:

1. שב במקום הנכון:

שב במקום גבוה, קרוב למרכז המגרש, כך תוכל לראות היטב את התפתחות המהלכים במשחק. עקוב אחרי השחקן המשחק בעמדה שלך; למשל, אם אתה חלוץ, תסתכל על התנועות שלו לעומק כדי למצוא שטח פנוי. זה לא תמיד יגמר במצב הבקעה לשער !או אפילו בקבלת כדור, אבל תסתכל ותבין שכשעושים בעקביות תנועה נכונה - זה משתלם

2. חקה את האלופים!

אם מצאת איזה וידאו עם מהלך או טכניקה שהיית רוצה לבצע בעצמך, הורד את הוידאו וצור בעזרתו בסיס נתונים איכותי לאימונים. בווסטהאם, יש 25 קליפים ודוגמאות שונות למהלך בו קשר התקפי הולך לקצר ומיד מסתובב מאחורי ההגנה. ארכיון הוידאו הזה בא כדי לסייע לשחקני ההגנה צעירים או להראות לשחקנים איך לשנות את אופי התנועה שלהם בהתקפה.

3 אתר את הטעות.

לפעמים, יש משחקים טובים ברמה שמדהימה אותך, אך לעתים קרובות, מצבי הבקעה נוצרים בעקבות טעות הגנתית - לא בהכרח טעות מטורפת, אלא טעות קטנה שאדם רגיל לא מבחין בה. הקלט את המשחק, ואח"כ צפה שוב ושוב על המהלך כדי לאתר את הטעות שהובילה למצב או לשער. כך תאתר טעויות נפוצות - ותוכל לשים לב לאותן הטעויות במשחק שלך ולמנוע אותן.

4. תסתכל על השחקן ועל הכדור...

אתם תופתעו עד כמה בלמים בליגה כה חשובה כמו הפרמייר ליג עומדים בעמדות ההגנה, מביטים בכדור, ללא שמץ של מושג היכן נמצא היריב; כשמתמקדים רק בכדור, אפילו אם היריב נמצא מטר ממך - לא תבחין בו ולא תוכל לבלום אותו.

שחקנים טובים, שומרים על קו האופסייד, ותמיד מסתכלים מאחורי הכתפיים שלהם כדי לעקוב במבטם גם אחרי הכדור וגם אחרי השחקן היריב עליו הם שומרים.

5. שפר את היסודות!

כמאמן, צפה בקבוצות שמבצעות היטב מהלכים בסיסיים, אתה יכול להעתיק דברים כמו העמדות שלהם וכדו'. זה חשוב לא להעמיס יותר מידי על השחקנים, בווסטהאם לדוגמה נותנים לשחקנים באימונים לבצע 3-4 אימוני התקפה ואז עוברים ל-3 אימוני הגנה. כך מקיפים מגוון תחומים ושומרים על השחקנים.


פוסטים אחרונים
תגיות
No tags yet.
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
צור קשר

טלפון:
052-8639742, 052-5583520


דואר אלקטרוני:
garger1@hotmail.com

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon